خانه / گالری نان سالم / روز ملی نان
روز ملی آرد و نان
روز ملی آرد و نان

روز ملی نان

شرکت صنایع نان سالم تبریز، در راستاي بزرگداشت نان به عنوان بركت سفره‌هاي ايراني و قدرداني از دست‌اندركاران صنعت نان و تاكيد بر لزوم مصرف صحيح اين نعمت الهي،روز ملی نان را فرصتی مهم برای تکریم از فعالان و زحمت کشان حوزه ی آرد و نان دانستیم. کشاورز اولین حلقه و نانوا به عنوان آخرین حلقه از فرآیند تولید نان سهم بزرگ و مهمی در تأمین و سلامت غذایی ایفا می کنند که شایسته ی تقدیر و تجلیل هستند.

نامگذاری روزهای خاص در کشور و اختصاص یک روز به یک موضوع و مناسبت خاص همیشه نتیجه‌بخش بوده است، درست همانند اتفاقی که برای روز درختکاری رخ می‌دهد و مردم به یاد آشتی با طبیعت می‌افتند.

نامگذاری این روز برای صنعت نان نیز بسیار مفید و خوب خواهد بود،بدون تردید این نامگذاری توجه مردم را به امر نگهداری و مصرف درست نان جلب خواهد کرد.

با بیان اینکه در حال حاضر فرهنگ‌سازی در جهت تولید و مصرف نان یک ضرورت مهم تلقی می‌شود، خاطرنشان کرد: تولید نان در کشور بسیار هزینه‌بر است و با وجود صرف مبلغ کلان یارانه از سوی دولت در هر سال، باز هم شاهد میزان بالای ضایعات نان هستیم.

روز ملی نان
روز ملی نان

درباره ی صابر زارع

صابر زارع هستم ساکن تبریز و مدیر وب سایت شرکت صنایع نان سالم تبریز ، بنا به علاقه خود به وب این وب سایت رو راه اندازی کردم تا قدمی تو تسهیل صنعت نان ایجاد کرده باشم مهارت شخصی ام ، طراحی و سئو وب، امنیت سایبر، کارشناس صنایع غذایی ، مهارت صنعتی و ....

همچنین ببینید

دستگاه پخت نان لواش نرم اتوماتیک تونلی

دستگاه پخت نان لواش نرم اتوماتیک تونلی

دستگاه پخت نان لواش اتوماتیک نرم تونلی  یک از محصولات شرکت صنایع نان سالم تبریز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس