گالری نان سالم

روز ملی نان

شرکت صنایع نان سالم تبریز، در راستاي بزرگداشت نان به عنوان بركت سفره‌هاي ايراني و قدرداني از دست‌اندركاران صنعت نان و تاكيد بر لزوم مصرف صحيح اين نعمت الهي،روز ملی نان را فرصتی مهم برای تکریم از فعالان و زحمت کشان حوزه ی آرد و نان دانستیم. کشاورز اولین حلقه و نانوا به عنوان آخرین حلقه از فرآیند تولید نان سهم بزرگ و مهمی در تأمین و سلامت غذایی ایفا می کنند که شایسته ی تقدیر و تجلیل هستند.

نامگذاری روزهای خاص در کشور و اختصاص یک روز به یک موضوع و مناسبت خاص همیشه نتیجه‌بخش بوده است، درست همانند اتفاقی که برای روز درختکاری رخ می‌دهد و مردم به یاد آشتی با طبیعت می‌افتند.

نامگذاری این روز برای صنعت نان نیز بسیار مفید و خوب خواهد بود،بدون تردید این نامگذاری توجه مردم را به امر نگهداری و مصرف درست نان جلب خواهد کرد.

با بیان اینکه در حال حاضر فرهنگ‌سازی در جهت تولید و مصرف نان یک ضرورت مهم تلقی می‌شود، خاطرنشان کرد: تولید نان در کشور بسیار هزینه‌بر است و با وجود صرف مبلغ کلان یارانه از سوی دولت در هر سال، باز هم شاهد میزان بالای ضایعات نان هستیم.

روز ملی نان
روز ملی نان
روز ملی نان
میانگین 5 (100%) از 1 رای
برچسب ها

صابر زارع

صابر زارع هستم ساکن تبریز و مدیر وب سایت شرکت صنایع نان سالم تبریز ، بنا به علاقه خود به وب این وب سایت رو راه اندازی کردم تا قدمی تو تسهیل صنعت نان ایجاد کرده باشم مهارت شخصی ام ، طراحی و سئو وب، امنیت سایبر، کارشناس صنایع غذایی ، مهارت صنعتی و ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا