شرکت نان سالم تبریز | طراح و سازنده انواع ماشین الات مدرن پخت نان و شیرینی

شرکت نان سالم تبریز پخت

تجهیزات نانوایی

ماشین الات پخت سیار

جذب نیرو

نیروی انسانی توانمند و پرانگیزه مهم‌ترین سرمایه به‌شمار می‌آید. باور داریم که با هم می توانیم

مشاوره

تماس با مجموعه صنایع تبریز پخت، از طریق گفتگوی آنلاین و تماس تلفنی امکان پذیر است

سوالات متداول

اگر به کمک نیاز دارید، ما یک لیست از سوالات و پاسخ های متداول را برای شما اماده کرده ایم

گالری محصولات

- گالری محصولات
- ویدیوهای محصولات
- عکس های ارسال مشتریان

تاریخچه شرکت

1394

شرکت نان سالم تبریز فعالیت خود را از سال 1394 و با تولیددستگاه های پخت نان به صورت اتومات و نیم اتومات در زمینی به مساحت 500 با 2 سالن/خط تولید، در تبریز آغاز نمود. این شرکت با استفاده از دستگاه های مدرن با آخرین تکنولوژی و به کار گیری نیروهای متخصص و با تجربه، محصولی با کیفیت و قیمت مناسب تولید می کند.و با توجه به بهینه سازی در کار و برنامه ریزی دقیق توانست قیمت تمام شده دستگاه های پخت نان رو به حداقل ترین قیمت ممکنه رسانده

شرکت نان سالم تبریز قصد دارد در آینده و طبق برنامه های تدوین شده، علاوه از تولید دستگاه های پخت نان محصولات جانبی آن و نیز دستگاه های پخت شیرینی و قنادی را نیز تولید و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست و بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش ببندد.

1395
شرکت نان سالم تبریز پخت

هر شرکتی مزیت ها و قابلیت هایی دارد که متفاوت از شرکت های رقیب است و لازم است که این قابلیت ها به نحوی به اطلاع مخاطبان برسد تا آنان با قدرت انتخاب بهتر و بیشتری نسبت به خرید محصولات تصمیم بگیرند. در واقع مزیت رقابتی مجموعه ای از توانایی های منحصر به فرد یک شرکت است که اجازه نفوذ به بازارهای دلخواه و برتری به رقبا را برای آن شرکت فراهم می کند.
شرکت ها در زمینه های مختلفی می توانند مزیت رقابتی داشته باشند که عبارتند از؛
 نیروی انسانی متخصص و کارآمد
ظرفیت بالای تولید و ارائه دستگاه در زمان بندی تعیین شده
تولید بر اساس نیاز / سفارش مشتری
 کیفیت برتر محصولات و خدمات
خدمات فنی و پشتیبانی در سراسر کشور
 آموزش رایگان جهت پخت نان با کیفیت
عایق بندی مهندسی و جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش سوخت مصرفی

ارائه کتابچه راهنما و فیلم آموزشی نصب و راه‌اندازی

آموزش و آزمایش در محل کارگاه

خدمات پس از فروش

مشاوره آنلاین نصب و راه‌اندازی و رفع ایرادات

تخصص، تکنولوژی و خدمت

پایش رضایتمندی مشتریان

اپلیکیشن نان سالم ، تسهیل در انتخاب محصول

پورتال مشتری ( پیگیری خرید )

سامانه جامع مشتریان : ثبت سفارش ، درخواست مشاوره ، درخواست پشتیبانی محصول ، وضعیت ثبت سفارش ، قرارداد مابین ، وضعیت مالی ،…

مشاوره و طراحی توجیه اقتصادی

پشتیبانی آنلاین و مشاوره و ارائه طراحی های توجیه اقتصادی در این اپلیکیشن گنجانده شده است

محصولات

تمام محصولات تولید شرکت در این اپلیکیشن همراه با کاتالوک و فیلم و عکس های مربوطه ارائه شد

محصولات شرکت نان سالم تبریز

درباره ما

شرکت صنایع نان سالم تبریز فعالیت خود را از سال 1394 و با تولیددستگاه های پخت نان به صورت اتومات و نیم اتومات در زمینی به مساحت 500 با 2 سالن/خط تولید، در تبریز آغاز نمود. این شرکت با استفاده از دستگاه های مدرن با آخرین تکنولوژی و به کار گیری نیروهای متخصص و با تجربه، محصولی با کیفیت و قیمت مناسب تولید می کند.
شرکت صنایع نان سالم تبریز با توجه به بهینه سازی در کار و برنامه ریزی دقیق توانست قیمت تمام شده دستگاه های پخت نان رو به حداقل ترین قیمت ممکنه رسانده
شرکت صنایع نان سالم تبریز قصد دارد در آینده و طبق برنامه های تدوین شده، علاوه از تولید دستگاه های پخت نان محصولات جانبی آن و نیز دستگاه های پخت شیرینی و قنادی را نیز تولید و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست و بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش ببندد.
با توجه به این که محصولات شرکت صنایع نان سالم تبریز دارای گارانتی می باشد و ارائه آموزش استفاده از محصولات شرکت رایگان هست مشتریان با خیال راحت می توانند کسب و کار خود را راه اندازی کنند .و در صورت بروز مشکل تکنسین شرکت صنایع نان سالم تبریز در کمترین زمان ممکنه مشکل شما را حل خواهد کرد .

0

در حال ساخت

0

مشتریان

تماس با ما

تماس با مجموعه صنایع نان سالم تبریز پخت، از طریق گفتگوی آنلاین و تماس تلفنی امکان پذیر است.از اینکه مجموعه صنایع نان سالم تبریز پخت را به عنواع مجری ایده های خود انتخاب کرده اید از شما متشکریم.شما می توانید تمامی نظرات و یا انتقادات خود را از طریق پست الکترونیکی مجموعه و یا فرم تماس موجود در صفحه ، با ما در میان بگذارید تا با رفع نواقص و ارتقاء توانمندی های مجموعه در جهت خدمت رسانی هرچه بهتر ، به شما مشتری گرامی تلاش نماییم.

989149974203+

989147674599+

989147674598+

982142693562+

info@nane-salem.ir

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
فهرست