خانه / دستگاه پخت نان سنگک / دستگاه سنگک پزی اتوماتیک مدل TAB2018
دستگاه سنگک پزی اتومات
دستگاه سنگک پزی اتومات

دستگاه سنگک پزی اتوماتیک مدل TAB2018

دستگاه سنگک پزی اتوماتیک مدل TAB2018 با بهره گیری از تجربه چندین ساله در عرصه دستگاه های پخت نان به ویژه سنگک و نظرخواهی از مشتریان سابق و پیشنهاد های سازنده همکاران، دست به طراحی و ساخت یک دستگاه کم عیب و بهره وری بالا در تولید نان با کیفیت مدلTAB2018 که در عرصه تولید نان سنگک اتومات جزء بهترین دستگاه های محسوب می شود را تولید کردیم ، نه تنها تو طراحی بلکه تو قیمت گذاری به صورتی قیمت گذاری شده و شرایط فروش در نظر گرفته شده که مشتریان بتوان با توجیه اقتصادی این دستگاه را خریداری کنند .

دستگاه دوار پرتابل اتوماتیک نان سنگک اتومات مدل TAB2018 به صورت دوار پرتال (چرخدار) به صورت دو تکه از نظر طولی و ارتفاع طراحی گردید. برای حمل و نقل و جابجایی مشکلی پیش نیاد . به خاطر دوار بودن فضای کمتری اشغال می کند . دستگاه پخت نان سنگک به صورت اتومات طراحی و ساخته شده توسط شرکت صنایع نان سالم تبریز می باشد  میکسر( خمیرگیر ) تمام اتومات( مخصوص نان سنگک ) طراحی شد که در ادامه مطالب ذکر خواهد شد .دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018 به صورت دوار طراحی شده که دلیل اصلی این موضوع افزایش کیفیت و بهبود فضا کاری می باشد .

افزایش کیفیت نان در مدل TAB2018

دستگاه پخت نان سنگک به خاطر طراحی داخلی منحصر به فر و طراحی کابین داخلی از هدر رفت انرژی و کنترل رطوبت نان ارتقا یافته مدل قبلی هست فرق اصلی دستگاه های تونلی با دستگاه های دوار ” دستگاه تونلی ، تنور کوچکتری نسبت به دستگاه های دوار دارد دستگاه تونلی که تو اندازه ۵٫۵ متر طراحی میشه تنورش ۴ متر هست یعنی وقتی خمیر رو بستر چدنی ریخته می شود خمیر فقط تو چهار متر تنور باید پخت بشه این کار موجب میشه که حرارت داخل تنور رو افزایش بدن که موجب میشه روی و پایین نان زود پخت بشه .و افت شدیدی در کیفیت نان ایجاد بشه ” دستگاه های دوار که محیط دایره شکل هستن محیط بیشتر دارد تو مدل TAB2018 محیط که خمیر داخل تنور طی میکنه ۸ متر هست یعنی برابر تنوری این کا موجب میشه که کیفیت نان چشم گیر افزایش پیدا کنه و از نظر مصرف انرژی بیهنه سازی شده .

دستگاه پخت نان سنگک اتومات
دستگاه پخت نان سنگک اتومات
دستگاه پخت نان سنگک اتومات2
دستگاه پخت نان سنگک اتومات۲

 

دستگاه پخت نان سنگک اتومات3

 

بهبود فضای کاری

دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018 بصورت بهینه طراحی شده که ابعاد دستگاه از ۲٫۵ در ۲٫۵ و ۳ در ۳ متری طراحی و ساخته می شود . و باب فضای کمتری نسبت به دستگاه های تونلی اشغال می کنید و از نظر کنترل و کارایی دستگاه تسلط بیشتر نسبت به تونلی دارا می باشد .

نمای فر داخل مغازه و فضای که اشغال کرده

دستگاه پخت نان سنگک اتومات

مشخصات فنی دستگاه پخت نان سنگک

 

مشخصات فنی دستگاه پخت نان سنگک

قابل انتقال توسط جرثقیل به مکانهای مختلف
دارای چرخهای مناسب جهت جابجایی آسان در نانوایی
دارا بودن الکتروگیربکس خارجی بدون صدا با عمر طولانی
قابلیت استفاده از هردونوع سوخت گاز و گازوئیل به واسطه تعویض مشعل
مصرف کم برق به دلیل وجود دستگاه اینورتر
قابلیت تغییرسرعت دستگاه به صورت دیجیتالی به اندازه دلخواه
استفاده از آجر در محفظه پخت جهت حفظ خصوصیت سنتی فر

 

تمام دستگاه های شرکت صنایع نان سالم به اینورتر مجهز هستند .

توضیح مختصری درباره اینورتر

كاهش انرژی مصرفی و لذا كاهش هزینه برق، كاهش جریان راه اندازی و در نتیجه طولانی شدن عمر موتور ، امكان تغییر سرعت موتور، امكان تغییر جهت حركت موتور، داشتن حفاظت در برابر اضافه بار، امكان كار موتور در شرایطی كه ولتاژ ورودی متغیر است، امكان كنترل از راه دور، ایجاد سرعت بیشتر از سرعت نامی موتور، برنامه ریزی كردن حركت. اینورتر به صورت هوشمند میزان بار وارده به موتور را تشخیص داده و متناسب با همان بار، به موتور جریان می دهد و این جریان در بسیاری از مواقع از جریان نامی موتور كمتر است. دستگاهی الكترونیكی است كه بوسیله آن می توان سرعت موتورهای سه فاز را تغییر داد
ویژگی و کاربردها
تنظیم كننده سرعت موتور (كنترل دور)
تغیر دهنده جهت دور به راحتی و بدون نیاز به كنتاكتور
روشن و خاموش نمودن موتور بدون نیاز به قطع و وصل برق اصلی
كاهش ضربه های مكانیكی و در نتیجه افزایش طول عمر مفید قسمت مكانیكی
حفاظت موتور در مقابل افزایش ولتاژ و جلوگیری از آسیب دیدن موتور

اینورتر میکسر یا خمیرگیر شرکت صنایع نان سالم تبریز
اینورتر میکسر یا خمیرگیر شرکت صنایع نان سالم تبریز
اینورتر فر شرکت صنایع نان سالم تبریز
اینورتر فر شرکت صنایع نان سالم تبریز

 

سیستم انتقال نیرو (فر ) دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018

در سیستم انتقال نیرو فر خبری از چرخ زنجیر یا تسمه خبری نیست در این سیستم از چرخ دنده A80 استفاده شده که این نیرو توسط موتور یک اسب( سه فاز ” ورود برق مورد نیاز دستگاه تک فاز هست اینورتر تک فاز رو سه فاز می کنند” ) به گیربکس ترکیبی انتقال داده می شود که سرعت جرخش و جهت جرخش قابل تنظیم به کمک اینورتر می باشد

گیربکس ترکیبی

دنده پینیون دستگاه پخت نان سنگک
دنده پینیون دستگاه پخت نان سنگک

 با توجه به انتقال نیرو و مکانیزم طراحی شده عمر مفید دستگاه افزایش یافته و با مشکلاتی که تو مکانیزم چرخ دنده و تسمه بود ایجاد نمیشود .

 

سیستم حرارتی دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018

دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018 به صورت حرارت مستقیم( طراحی منحصر به فر ) و غیر مستقیم طراحی شده که هر دو مدل حرارتی معایب و محاسن به خود رو دارا می باشند . دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018 دارای دو مشغل می باشد برای حرارت مستقیم( طراحی منحصر به فر ) مشغل فن دار مدل ایران رادیاتور برای انتقال حرارت نیمه بالای فر و مشغل شیپور برای انتقال حرارت به نیمه پایین فر تعیین شده . برای حرارت غیر مستقیم دو مشغل فن دار مدل ایران رادیاتور تعیین شده است .

مشغل شیپور برای دستگاه نانوایی
مشغل شیپور برای دستگاه نانوایی
مشغل فن دار برای دستگاه نانوایی
مشغل فن دار برای دستگاه نانوایی

 

باند پخت ،چدن سنگ ریگی دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدلTAB2018

باند پخت ،چدن سنگ ریگی دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018 دو نوع می باشد منظم و غیر منظم تمام محصولات چدنی شرکت به صورت چدن داکتیل ریخته می شود
آیا نون رو بستر یا باند طبیعی سنگ ریگی  پخته بشه کیفیتش بهتر هست یا نه ؟ جواب نه هست به این دلیل که هر دو فقط انتقال دهنده چه چدن باشه چه سنگ ریگی طبیعی  اگر کار مهندسی باشه و تمام المان ها رعایت بشه و کنترل دما به صورت اصولی طراحی بشه چدن شبیه سازی شده از سنگ ریگی هم بهداشتی تر ،کیفیت کار و راندمان رو افزایش میدهد.

 

بستر چدنی دستگاه پخت نان سنگک اتومات
بستر چدنی دستگاه پخت نان سنگک اتومات
بستر چدنی،صفحات چدنی،ساج چدنی2
بستر چدنی،صفحات چدنی،ساج چدنی۲
بستر-چدني،صفحات-چدني،ساج-چدنی 3
بستر-چدني،صفحات-چدني،ساج-چدنی ۳
مرکز ریخته گری شرکت صنایع نان سالم تبریز
مرکز ریخته گری شرکت صنایع نان سالم تبریز

عایق بندی دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018

عایق بندی برای کم کردن تلفات حرارتی سطوح مختلف فر استفاده می شود  اصول عایق بندی می تواند هزینه مصرفی دستگاه را کاهش و محیط مناسبی برای کار کردن را فراهم سازد . شرکت صنایع نان سالم تبریز دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018  را به صورت ترکیبی عایق بندی کرده تا از تلفات حرارتی جلوگیری کنند و طراحی جلو فر به گونه ای هست که گرما آزاد دهنده ی وجود ندارد .

پشم سنگ برای عایق بندی فر
پشم سنگ برای عایق بندی فر
پتو نسوز برای عایق بندی فر
پتو نسوز برای عایق بندی فر
عایق بندی سقف فر
عایق بندی سقف فر

 

برش اتومات نان سنگک در دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018

هر قدر دستگاه اتومات تر باشد راندمان کاری افزایش می بابد برش اتومات نان سنگک در دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018 به صورت ابتکاری طراحی و نصب شده هزینه تولید و مصرفی را کاهش بدهد.

برش اتومات نان سنگک اتومات
برش اتومات نان سنگک اتومات

دستگاه میکسر یا خمیرگیر اتومات مخصوص نان سنگک ماشینی که با نام های شل کن خمیر یا میکچر نامیده می شود

دستگاه میکسر مخصوص نان سنگک اتومات به صورت حرفه ای طراحی شده  این دستگاه مجهز به اینورتر می باشد که ترکیبی از موتور دو اسب ، گیربکس ترکیبی قدرت مند تشکیل شده که به صورت مخصوص خمیر را برای نان سنگک ماشینی میکسر میکند این میکسر به گونه ای طراحی شده که دیگه نیازی به افزدونی های غیر مجاز نباشد این میکسر ۳ الی ۴ لیتر  آب بیشتر جذب خمیر میکند که این کار موجب میشه که نون حاصله بافت اسفنجی و ماندگاری بیشتری نسبت به نمونه های که از این میکسر استفاده نمیکنند داشته باشه .

ميکسر-اتومات-مخصوص-نان-سنگک
ميکسر-اتومات-مخصوص-نان-سنگک

 

دستگاه شاطر اتومات نان سنگک اتومات

دستگاه شاطر اتومات شرکت صنایع نان سالم تبریز به گونه ای طراحی شده که رو دستگاه فر دوار و تونلی قابل نصب و اجرا هست  شاطر اتومات با گنجایش ۶۰ لیتری به صورت دو جداره طراحی شده که این باعث میشه تو فصل سرما و تغییرات دمای خمیر تو یک حالت حفظ بشه  دستگاه شاطر اتومات  مجهز به کمپوسور ۲۵۰ لیتری با فشارسنج اتومات می باشد که با تنظیمات اولیه به صورت خودکار کار می کند . فرق اصلی دستگاه شاطر اتومات شرکت صنایع نان سالم تبریز با نمونه های همکاران تو این هست وقتی خمیر برسه حجمش بیشتر خواهد شد که این موجب میشه موقع ریزش قطع و وصل یا نازک و ضخیم ریزش کنه طراحی منحصر به فرد دستگاه شاطر اتومات شرکت صنایع نان سالم تبریز این مشکل را حل کرده

شاطر اتومات نان سنگک
شاطر اتومات نان سنگک
قیف شاطر اتومات نان سنگک
قیف شاطر اتومات نان سنگک

شرکت صنایع نان سالم تبریز  بر اساس سیاست کاری و مشتری مداری تمام مخصوص خود را به صورت ست کامل عرضه میکنند دستگاه پخت نان سنگک اتومات TAB2018 نیز چنین هست

کمپرسور 250 لیتری
کمپرسور ۲۵۰ لیتری

ترازو عدد ۱۰۰ کیلوگرمی  و ۳۰ کیلوگرمی

آویز نون ۵۰ تایی

پیشخوان مشتری

لباس کار دو ست

پالت ۵۰ کیسه ای (آرد)

لوازم جانبی دستگاه پخت نان سنگک اتومات
لوازم جانبی دستگاه پخت نان سنگک اتومات

مهمترین اصل یک کار آموزش و ماهر ورزی ست

آموزش دستگاه پخت نان سنگک اتومات
آموزش دستگاه پخت نان سنگک اتومات

شرکت صنایع نان سالم تبریز پیشرو در بحث آموزش و ماهر ورزی مشتریان در ارائه نان با کیفیت دست مشتریان خود پیش گام هست تمام محصولات ارائه شده شرکت به مدت چند روز آموزش شامل ( آشنایی کامل با آرد ، نحوه خمیرگیر ، اماده سازی فر برای پخت نان ، بازار یابی و …..) را بر عهده دارد ارائه آموزش به صورت رایگان هست

پشتیبانی محصولات

دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018 دو سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش دار می باشد

خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست و بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش ببندد.

گارانتی محصولات شرکت نان سالم تبریز

 

با توجه به این که محصولات شرکت صنایع نان سالم تبریز دارای گارانتی می باشد و ارائه آموزش استفاده از محصولات شرکت رایگان هست مشتریان با خیال راحت می توانند کسب و کار خود را راه اندازی کنند .و در صورت بروز مشکل تکنسین شرکت صنایع نان سالم تبریز در کمترین زمان ممکنه مشکل شما را حل خواهد کرد .
پشتیبان ماشین الات
پشتیبان ماشین الات

پشتیبانی یک اصل اساسی برای افزایش کارایی ماشین الات پخت نان می باشد که پشتیبانی شامل آموزش کامل دستگاه ، افزایش اطلاعات مربوطه رسته شغلی ، آموزش بازاریابی و اهداف محصول تولیدی می باشد در کنار مشتریان و همکاران گرامی بودن باعث رونق اقتصادی و افزایش راندمان کاری شرکت صنایع نان سالم تبریز گردیده و این، اصل اساسی برای شرکت صنایع نان سالم تبریز محسوب می شود.

 

مشاوره رایگان و مشورت در انتخاب محصول مورد نظر خود می توانید با مدیران فروش در تماس باشید .

مدیر بازاریابی و بازرگانی اینترنتی : مهندس صابرزارع
۰۹۱۴۹۹۷۴۲۰۳

مدیر بازاریابی و بازرگانی : مهندس حامد ضروری
۰۹۱۴۷۶۷۴۵۹۹

مدیر فروش داخلی و خارجی : مهندس مهرداد ضروری
۰۹۱۴۷۶۷۴۵۹۸

ارتباط تلگرامی

فیلم های مربوطه به دستگاه سنگک پزی اتومات مدلTAB2018

درباره ی صابر زارع

صابر زارع هستم ساکن تبریز و مدیر وب سایت شرکت صنایع نان سالم تبریز ، بنا به علاقه خود به وب این وب سایت رو راه اندازی کردم تا قدمی تو تسهیل صنعت نان ایجاد کرده باشم مهارت شخصی ام ، طراحی و سئو وب، امنیت سایبر، کارشناس صنایع غذایی ، مهارت صنعتی و ....

همچنین ببینید

دستگاه پخت نان ساجی

دستگاه پخت نان ساجی

نان ساجی نوع نان ایرانی و نان سنتی می باشد که این نوع نان پهن …

66 دیدگاه

 1. سلام لطف قیمت دستگاهها را ذکر کنید

 2. سلام لطفا لیست قیمتها را ذکر کنید.

 3. با سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم قیمت تمام شده دستگاه نانوائی سنگک با کل لوازم جانبی برای یکی از شهرستان های شیراز(قیروکارزین) با هزینه ارسال چقد در میاد؟؟؟؟قیمت دستگاه سنگک تمام اتومات و حالا هر مدل دیگه ای که دارید.اگه میشه جوابش برام ایمیل کنید.
  با تشکر

 4. سلام.قیمت دستگاه نان سنگک با تمام لوازمش چقدر میشه؟؟؟اگه لیست قیمت دارید ممنون میشم واسم بفرستید

 5. با سلام لطفا لیست قیمتها رو لطف کنید

 6. با سلام
  میحواستم بدونم کدوم مدل دستگاه ماشین اتومات سنگگ رو پیشنهاد میکنید و قیمت تمام شده دستگاه سنگگ تمام اتومات ماشینی با کل لوازم جانبی +هزینه ارسال به شهرستان قم با مختصر نوضیحی برام ایمیل کنید لطپفا

 7. با سلام و خسته نباشید. لطفا لیست قیمت های دستگاه پخت سنگگ رو با لوازم جانبیش برام ایمیل نمایید. با تشکر.

 8. سلام
  لطفاقیمت دستگاه نان سنگک رو برای من بفرستید.
  مرسی

 9. با سلام لطفا قیمت کل تجهیزات لازم جهت پخت سنگک تمام اتوماتیک با هزینه ارسال ونصب کامل برای شهرستان سیاهکل استان گیلان رو برام ایمیل کنید باتشکر

 10. ا سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم قیمت تمام شده دستگاه نانوائی سنگک با کل لوازم جانبی برای شهرستان شیراز با هزینه ارسال چقد در میاد؟؟؟؟قیمت دستگاه سنگک تمام اتومات و حالا هر مدل دیگه ای که دارید.اگه میشه جوابش برام ایمیل کنید.لطفا لیست لوازم با قیمتهابرام بفرستید قیمت هر لوازم را جدا بفرستید.
  با تشکر

 11. سلام وقت بخیر عالی بود ممکنه قیمت ونحوه سفارش را بگید

 12. سلام
  لطفاً قيمت تمام شده دستگاه فول اتوماتيك تحويل در تهران را ارسلا فرماييد . فضاي مورد نياز چند متر است ؟
  با تشكر
  شايسته

 13. با سلام و خسته نباشید
  با ارزوی موفقیت روز افزون و سر بلندی
  اگه قیمت دستگاه سنگگ رو با تجهیزات کامل لطف بکنید ممنون میشم .

 14. کامران علیزاده

  سلام خسته نباشید
  لطفا قیمت دستگاه های سنگگ پری رو میخواستم بدونم

 15. کامران علیزاده

  ممنون میشم قیمت دستگاه های سنگگ پزی رو بهم بگید

 16. باسلام و عرض ادب و خسته نباشید…ممنون میشم اگر لیست قیمت های دستگاههای موجودتون رو ارسال فرمایید …موفق باشید

 17. با سلام و خسته نباشید

  اگه قیمت دستگاه سنگگ رو با تجهیزات کامل لطف بکنید ممنون میشم .

 18. سلام خسته نباشید لطفا نحوه سفارش و خرید رو کامل شرح بدید . خرید چند مرحله ای هست و فواصل مراحل چند روزه و در هر مرحله چقد باید واریز کنیم ؟

 19. عرض سلام.میخواستم بدونم آیا دستگاه دست دوم هم موجود دارین.البته از نوع سنگکی تمام اتوماتیک دوار.واینکه لیست قیمت دستگاه های پخت سنگک رو به ایمیلم بفرستین.تشکر.

 20. باسلام خدمت جناب آفای صابر زارع
  لطفا قیمت دستگاه پخت نان سنگک اتومات را ب ای بنده ایمیل بفرمایید
  ضمنا هزینه نصب وارسال به شهر ایلام را هم قید بفرمایید

 21. با عرض سلام و خدا قوت!
  لطفا لیست قیمت ها رو برای بنده هم ارسال کنید. سپاس

 22. با سلام . لیست قیمت دستگاه سنگک تمام اتوماتیک رو میخواستم . متاسفانه ایمیل ندارم اگه لطف کنین تلگرام کنین ممنون میشم.
  ۰۹۲xxxxxxxx

 23. با سلام
  لطفا هزینه کامل دستگاه سنگک شاطر اتومات را برایم ارسال کنید.
  سپاس

 24. امراله یوسفی

  سلام لطف کنید قیمت تمام شده دستگاه تمام اتومات سنگک به همراه لوازم جانبی مورد نیاز رو ارسال کنید. متشکرم

 25. با سلام . لیست قیمت دستگاه سنگک تمام اتوماتیک رو میخواستم با شاطر اتومات آن

 26. سجاد باغباني

  سلام ببخشيد قيمت دستگاه شرايط دريافت مبلغ دستگاه جطوريه ممنون ميشم اعلام كنيد

 27. سلام
  لطفا قیمت دستگاه ها رو‌ارسال کنید
  مرسی

 28. سلام , وقت بخیر لطفا قیمت دستگاه رو با مشخصات کامل به این شماره اس ام اس کنید . ممنون

 29. ۰۹۳xxxxxxxx لطفی

 30. با سلام قیمت دستگاه سنگک پزی و هم زنش و لوازم دیگه که مورد نیازه رو به طور جداگانه برام بفرستین. با تشکر

 31. سلام چرا قیمت هارو نمی نویسین که مطلع بشیم. لطف کنید لیست قیمت رو برام ارسال کنید با تشکر

  • با سلام اقای شیخی چون قیمت با افزایش مواد اولیه افزایش پیدا میکنه و چون اگه صفحه اصلی را ویرایش کنیم از نظر سئو گوگل جریمه میشم برای همین میتونید برای دریافت قیمت و توضیحات لازم با شماره های زیر در تماس باشید .
   ۰۹۱۴۹۹۷۴۲۰۳
   ۰۹۱۴۷۶۷۴۵۹۹
   ۰۹۱۴۷۶۷۴۵۹۸

 32. سلام وقت بخیر.
  لطفا قیمت دستگاه هارو ارسال کنید

 33. سلام وقت بخیر
  لطفا قیمت دستگاه هارو ارسال کنید

 34. سلام.لطفا قیمت دستگاه را ذکر کنید.ممنون

 35. سلام لطفا قیمت تمام شده رو ذکر کنید با تشکر

 36. سلام و خسته نباشید .قیمت یک دستگاه تمام اتوماتیک سنگک اخرین مدل موجود با تمام تجهیزات و هزینه ارسال به شیراز چند میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید