دستگاه سنگک پزی اتوماتیک مدل TAB2018 با بهره گیری از تجربه چندین ساله در عرصه دستگاه های پخت نان به ویژه سنگک و نظرخواهی از مشتریان سابق و پیشنهاد های سازنده همکاران، دست به طراحی و ساخت یک دستگاه کم عیب و بهره وری بالا در تولید نان با کیفیت مدلTAB2018 که در عرصه تولید نان سنگک اتومات جزء بهترین دستگاه های محسوب می شود را تولید کردیم ، نه تنها تو طراحی بلکه تو قیمت گذاری به صورتی قیمت گذاری شده و شرایط فروش در نظر گرفته شده که مشتریان بتوان با توجیه اقتصادی این دستگاه را خریداری کنند .

دستگاه دوار پرتابل اتوماتیک نان سنگک اتومات مدل TAB2018 به صورت دوار پرتال (چرخدار) به صورت دو تکه از نظر طولی و ارتفاع طراحی گردید. برای حمل و نقل و جابجایی مشکلی پیش نیاد . به خاطر دوار بودن فضای کمتری اشغال می کند . دستگاه پخت نان سنگک به صورت اتومات طراحی و ساخته شده توسط شرکت صنایع نان سالم تبریز می باشد  میکسر( خمیرگیر ) تمام اتومات( مخصوص نان سنگک ) طراحی شد که در ادامه مطالب ذکر خواهد شد .دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018 به صورت دوار طراحی شده که دلیل اصلی این موضوع افزایش کیفیت و بهبود فضا کاری می باشد .

افزایش کیفیت نان در مدل TAB2018

دستگاه پخت نان سنگک به خاطر طراحی داخلی منحصر به فر و طراحی کابین داخلی از هدر رفت انرژی و کنترل رطوبت نان ارتقا یافته مدل قبلی هست فرق اصلی دستگاه های تونلی با دستگاه های دوار ” دستگاه تونلی ، تنور کوچکتری نسبت به دستگاه های دوار دارد دستگاه تونلی که تو اندازه ۵٫۵ متر طراحی میشه تنورش ۴ متر هست یعنی وقتی خمیر رو بستر چدنی ریخته می شود خمیر فقط تو چهار متر تنور باید پخت بشه این کار موجب میشه که حرارت داخل تنور رو افزایش بدن که موجب میشه روی و پایین نان زود پخت بشه .و افت شدیدی در کیفیت نان ایجاد بشه ” دستگاه های دوار که محیط دایره شکل هستن محیط بیشتر دارد تو مدل TAB2018 محیط که خمیر داخل تنور طی میکنه ۸ متر هست یعنی برابر تنوری این کا موجب میشه که کیفیت نان چشم گیر افزایش پیدا کنه و از نظر مصرف انرژی بیهنه سازی شده .

دستگاه پخت نان سنگک اتومات
دستگاه پخت نان سنگک اتومات
دستگاه پخت نان سنگک اتومات2
دستگاه پخت نان سنگک اتومات2

 

دستگاه پخت نان سنگک اتومات3

 

بهبود فضای کاری

دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018 بصورت بهینه طراحی شده که ابعاد دستگاه از ۲٫۵ در ۲٫۵ و ۳ در ۳ متری طراحی و ساخته می شود . و باب فضای کمتری نسبت به دستگاه های تونلی اشغال می کنید و از نظر کنترل و کارایی دستگاه تسلط بیشتر نسبت به تونلی دارا می باشد .

نمای فر داخل مغازه و فضای که اشغال کرده

دستگاه پخت نان سنگک اتومات

مشخصات فنی دستگاه پخت نان سنگک

 

مشخصات فنی دستگاه پخت نان سنگک

قابل انتقال توسط جرثقیل به مکانهای مختلف
دارای چرخهای مناسب جهت جابجایی آسان در نانوایی
دارا بودن الکتروگیربکس خارجی بدون صدا با عمر طولانی
قابلیت استفاده از هردونوع سوخت گاز و گازوئیل به واسطه تعویض مشعل
مصرف کم برق به دلیل وجود دستگاه اینورتر
قابلیت تغییرسرعت دستگاه به صورت دیجیتالی به اندازه دلخواه
استفاده از آجر در محفظه پخت جهت حفظ خصوصیت سنتی فر

 

تمام دستگاه های شرکت صنایع نان سالم به اینورتر مجهز هستند .

توضیح مختصری درباره اینورتر

كاهش انرژی مصرفی و لذا كاهش هزینه برق، كاهش جریان راه اندازی و در نتیجه طولانی شدن عمر موتور ، امكان تغییر سرعت موتور، امكان تغییر جهت حركت موتور، داشتن حفاظت در برابر اضافه بار، امكان كار موتور در شرایطی كه ولتاژ ورودی متغیر است، امكان كنترل از راه دور، ایجاد سرعت بیشتر از سرعت نامی موتور، برنامه ریزی كردن حركت. اینورتر به صورت هوشمند میزان بار وارده به موتور را تشخیص داده و متناسب با همان بار، به موتور جریان می دهد و این جریان در بسیاری از مواقع از جریان نامی موتور كمتر است. دستگاهی الكترونیكی است كه بوسیله آن می توان سرعت موتورهای سه فاز را تغییر داد
ویژگی و کاربردها
تنظیم كننده سرعت موتور (كنترل دور)
تغیر دهنده جهت دور به راحتی و بدون نیاز به كنتاكتور
روشن و خاموش نمودن موتور بدون نیاز به قطع و وصل برق اصلی
كاهش ضربه های مكانیكی و در نتیجه افزایش طول عمر مفید قسمت مكانیكی
حفاظت موتور در مقابل افزایش ولتاژ و جلوگیری از آسیب دیدن موتور

اینورتر میکسر یا خمیرگیر شرکت صنایع نان سالم تبریز
اینورتر میکسر یا خمیرگیر شرکت صنایع نان سالم تبریز
اینورتر فر شرکت صنایع نان سالم تبریز
اینورتر فر شرکت صنایع نان سالم تبریز

 

سیستم انتقال نیرو (فر ) دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018

در سیستم انتقال نیرو فر خبری از چرخ زنجیر یا تسمه خبری نیست در این سیستم از چرخ دنده A80 استفاده شده که این نیرو توسط موتور یک اسب( سه فاز ” ورود برق مورد نیاز دستگاه تک فاز هست اینورتر تک فاز رو سه فاز می کنند” ) به گیربکس ترکیبی انتقال داده می شود که سرعت جرخش و جهت جرخش قابل تنظیم به کمک اینورتر می باشد

گیربکس ترکیبی

دنده پینیون دستگاه پخت نان سنگک
دنده پینیون دستگاه پخت نان سنگک

 با توجه به انتقال نیرو و مکانیزم طراحی شده عمر مفید دستگاه افزایش یافته و با مشکلاتی که تو مکانیزم چرخ دنده و تسمه بود ایجاد نمیشود .

 

سیستم حرارتی دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018

دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018 به صورت حرارت مستقیم( طراحی منحصر به فر ) و غیر مستقیم طراحی شده که هر دو مدل حرارتی معایب و محاسن به خود رو دارا می باشند . دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018 دارای دو مشغل می باشد برای حرارت مستقیم( طراحی منحصر به فر ) مشغل فن دار مدل ایران رادیاتور برای انتقال حرارت نیمه بالای فر و مشغل شیپور برای انتقال حرارت به نیمه پایین فر تعیین شده . برای حرارت غیر مستقیم دو مشغل فن دار مدل ایران رادیاتور تعیین شده است .

مشغل شیپور برای دستگاه نانوایی
مشغل شیپور برای دستگاه نانوایی
مشغل فن دار برای دستگاه نانوایی
مشغل فن دار برای دستگاه نانوایی

 

باند پخت ،چدن سنگ ریگی دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدلTAB2018

باند پخت ،چدن سنگ ریگی دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018 دو نوع می باشد منظم و غیر منظم تمام محصولات چدنی شرکت به صورت چدن داکتیل ریخته می شود
آیا نون رو بستر یا باند طبیعی سنگ ریگی  پخته بشه کیفیتش بهتر هست یا نه ؟ جواب نه هست به این دلیل که هر دو فقط انتقال دهنده چه چدن باشه چه سنگ ریگی طبیعی  اگر کار مهندسی باشه و تمام المان ها رعایت بشه و کنترل دما به صورت اصولی طراحی بشه چدن شبیه سازی شده از سنگ ریگی هم بهداشتی تر ،کیفیت کار و راندمان رو افزایش میدهد.

 

بستر چدنی دستگاه پخت نان سنگک اتومات
بستر چدنی دستگاه پخت نان سنگک اتومات
بستر چدنی،صفحات چدنی،ساج چدنی2
بستر چدنی،صفحات چدنی،ساج چدنی2
بستر-چدني،صفحات-چدني،ساج-چدنی 3
بستر-چدني،صفحات-چدني،ساج-چدنی 3
مرکز ریخته گری شرکت صنایع نان سالم تبریز
مرکز ریخته گری شرکت صنایع نان سالم تبریز

عایق بندی دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018

عایق بندی برای کم کردن تلفات حرارتی سطوح مختلف فر استفاده می شود  اصول عایق بندی می تواند هزینه مصرفی دستگاه را کاهش و محیط مناسبی برای کار کردن را فراهم سازد . شرکت صنایع نان سالم تبریز دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018  را به صورت ترکیبی عایق بندی کرده تا از تلفات حرارتی جلوگیری کنند و طراحی جلو فر به گونه ای هست که گرما آزاد دهنده ی وجود ندارد .

پشم سنگ برای عایق بندی فر
پشم سنگ برای عایق بندی فر
پتو نسوز برای عایق بندی فر
پتو نسوز برای عایق بندی فر
عایق بندی سقف فر
عایق بندی سقف فر

 

برش اتومات نان سنگک در دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018

هر قدر دستگاه اتومات تر باشد راندمان کاری افزایش می بابد برش اتومات نان سنگک در دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018 به صورت ابتکاری طراحی و نصب شده هزینه تولید و مصرفی را کاهش بدهد.

برش اتومات نان سنگک اتومات
برش اتومات نان سنگک اتومات

دستگاه میکسر یا خمیرگیر اتومات مخصوص نان سنگک ماشینی که با نام های شل کن خمیر یا میکچر نامیده می شود

دستگاه میکسر مخصوص نان سنگک اتومات به صورت حرفه ای طراحی شده  این دستگاه مجهز به اینورتر می باشد که ترکیبی از موتور دو اسب ، گیربکس ترکیبی قدرت مند تشکیل شده که به صورت مخصوص خمیر را برای نان سنگک ماشینی میکسر میکند این میکسر به گونه ای طراحی شده که دیگه نیازی به افزدونی های غیر مجاز نباشد این میکسر ۳ الی ۴ لیتر  آب بیشتر جذب خمیر میکند که این کار موجب میشه که نون حاصله بافت اسفنجی و ماندگاری بیشتری نسبت به نمونه های که از این میکسر استفاده نمیکنند داشته باشه .

ميکسر-اتومات-مخصوص-نان-سنگک
ميکسر-اتومات-مخصوص-نان-سنگک

 

دستگاه شاطر اتومات نان سنگک اتومات

دستگاه شاطر اتومات شرکت صنایع نان سالم تبریز به گونه ای طراحی شده که رو دستگاه فر دوار و تونلی قابل نصب و اجرا هست  شاطر اتومات با گنجایش ۶۰ لیتری به صورت دو جداره طراحی شده که این باعث میشه تو فصل سرما و تغییرات دمای خمیر تو یک حالت حفظ بشه  دستگاه شاطر اتومات  مجهز به کمپوسور 250 لیتری با فشارسنج اتومات می باشد که با تنظیمات اولیه به صورت خودکار کار می کند . فرق اصلی دستگاه شاطر اتومات شرکت صنایع نان سالم تبریز با نمونه های همکاران تو این هست وقتی خمیر برسه حجمش بیشتر خواهد شد که این موجب میشه موقع ریزش قطع و وصل یا نازک و ضخیم ریزش کنه طراحی منحصر به فرد دستگاه شاطر اتومات شرکت صنایع نان سالم تبریز این مشکل را حل کرده

شاطر اتومات نان سنگک
شاطر اتومات نان سنگک
قیف شاطر اتومات نان سنگک
قیف شاطر اتومات نان سنگک

شرکت صنایع نان سالم تبریز  بر اساس سیاست کاری و مشتری مداری تمام مخصوص خود را به صورت ست کامل عرضه میکنند دستگاه پخت نان سنگک اتومات TAB2018 نیز چنین هست

کمپرسور 250 لیتری
کمپرسور 250 لیتری

ترازو عدد ۱۰۰ کیلوگرمی  و ۳۰ کیلوگرمی

آویز نون ۵۰ تایی

پیشخوان مشتری

لباس کار دو ست

پالت ۵۰ کیسه ای (آرد)

لوازم جانبی دستگاه پخت نان سنگک اتومات
لوازم جانبی دستگاه پخت نان سنگک اتومات

مهمترین اصل یک کار آموزش و ماهر ورزی ست

آموزش دستگاه پخت نان سنگک اتومات
آموزش دستگاه پخت نان سنگک اتومات

شرکت صنایع نان سالم تبریز پیشرو در بحث آموزش و ماهر ورزی مشتریان در ارائه نان با کیفیت دست مشتریان خود پیش گام هست تمام محصولات ارائه شده شرکت به مدت چند روز آموزش شامل ( آشنایی کامل با آرد ، نحوه خمیرگیر ، اماده سازی فر برای پخت نان ، بازار یابی و …..) را بر عهده دارد ارائه آموزش به صورت رایگان هست

پشتیبانی محصولات

دستگاه پخت نان سنگک اتومات مدل TAB2018 دو سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش دار می باشد

خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست و بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش ببندد.

گارانتی محصولات شرکت نان سالم تبریز

 

[highlight color=”yellow”]با توجه به این که محصولات شرکت صنایع نان سالم تبریز دارای گارانتی می باشد و ارائه آموزش استفاده از محصولات شرکت رایگان هست مشتریان با خیال راحت می توانند کسب و کار خود را راه اندازی کنند .و در صورت بروز مشکل تکنسین شرکت صنایع نان سالم تبریز در کمترین زمان ممکنه مشکل شما را حل خواهد کرد .[/highlight]
پشتیبان ماشین الات
پشتیبان ماشین الات

پشتیبانی یک اصل اساسی برای افزایش کارایی ماشین الات پخت نان می باشد که پشتیبانی شامل آموزش کامل دستگاه ، افزایش اطلاعات مربوطه رسته شغلی ، آموزش بازاریابی و اهداف محصول تولیدی می باشد در کنار مشتریان و همکاران گرامی بودن باعث رونق اقتصادی و افزایش راندمان کاری شرکت صنایع نان سالم تبریز گردیده و این، اصل اساسی برای شرکت صنایع نان سالم تبریز محسوب می شود.

 

مشاوره رایگان و مشورت در انتخاب محصول مورد نظر خود می توانید با مدیران فروش در تماس باشید .

مدیر بازاریابی و بازرگانی اینترنتی : مهندس صابرزارع
۰۹۱۴۹۹۷۴۲۰۳

مدیر بازاریابی و بازرگانی : مهندس حامد ضروری
۰۹۱۴۷۶۷۴۵۹۹

مدیر فروش داخلی و خارجی : مهندس مهرداد ضروری
۰۹۱۴۷۶۷۴۵۹۸

ارتباط تلگرامی

فیلم های مربوطه به دستگاه سنگک پزی اتومات مدلTAB2018

4.9/5 - (15 امتیاز)

43 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست