10 تولید کننده برتر دستگاه های نانوایی

💎 بهترین تولید کننده دستگاه نانوایی

بهترین تولید کننده دستگاه نانوایی در ایران شرکت نان سالم تبریز پخت می باشد . و این شرکت با تولید دستگاه جدید نانوایی و مدرن توانست با نمایندگی فروش دستگاه های نانوایی خدمات بهتری به نانوایان ارائه دهد.

10 تولید کننده برتر دستگاه های نانوایی
بهترین کارخانه تولید دستگاه نانوایی تبریز

کارخانه تولید دستگاه نانوایی تبریز

5 کارخانه تولید دستگاه نانوایی تبریز به ترتیب 

1- نان سالم تبریز پخت 

2- آذر پخت 

3- تبریز پخت 

4- نانوا مارکت 

5- سالم پخت 

⚡ بهترین تولیدکنندگان ماشین آلات نانوایی

نان یکی از اصلی ترین مواد غذایی در جهان است و تولید آن یک صنعت بزرگ و مهم است. ماشین آلات نانوایی نقش مهمی در تولید نان ایفا می کنند و انتخاب بهترین تولیدکننده برای نیازهای شما می تواند تأثیر زیادی بر کیفیت و کارایی نانوایی شما داشته باشد.

در این مقاله، برخی از بهترین تولیدکنندگان ماشین آلات نانوایی در جهان را بررسی می کنیم. این تولیدکنندگان بر اساس عواملی مانند کیفیت محصولات، خدمات پس از فروش، سابقه و تجربه انتخاب شده اند.

 

10 تولید کننده برتر دستگاه های نانوایی
بهترین تولید کننده دستگاه نانوایی
فهرست مطالب
10 تولید کننده برتر دستگاه های نانوایی

شرکت نان سالم تبریز پخت

نان سالم تبریز پخت یک شرکت تولید کننده ماشین آلات نانوایی در ایران است. این شرکت در سال 1380 در شهر تبریز تاسیس شد و در حال حاضر طیف گسترده ای از ماشین آلات نانوایی را تولید می کند. نان سالم تبریز پخت محصولات خود را در دو دسته کلی تولید می کند: ماشین آلات نانوایی سنتی: این ماشین آلات برای تولید نان های سنتی ایرانی مانند نان سنگک، نان بربری، و نان لواش استفاده می شوند. ماشین آلات نانوایی صنعتی: این ماشین آلات برای تولید نان های صنعتی مانند نان تست، نان باگت، و نان ساندویچی استفاده می شوند. برترین کارخانه تولید دستگاه نانوایی تبریز می باشد .

معرفی شرکت نان سالم تبریز پخت - بهترین شرکت سازنده دستگاه نانوایی

10 تولید کننده برتر دستگاه های نانوایی

شرکت تبریز پخت

شرکت تبریز پخت یک شرکت تولید کننده ماشین آلات نانوایی در ایران است. این شرکت در سال 1394 در شهر تبریز تاسیس شد و در حال حاضر طیف گسترده ای از ماشین آلات نانوایی را تولید می کند. و جز بهترین تولید کننده دستگاه نانوایی ایران می باشد .

10 تولید کننده برتر دستگاه های نانوایی

شرکت آذر پخت

شرکت آذر پخت یک شرکت تولید کننده ماشین آلات نانوایی است که در سال 1373 در شهر تبریز تاسیس شد. این شرکت یکی از پیشروترین تولیدکنندگان ماشین آلات نانوایی در ایران است و محصولات خود را به بیش از 50 کشور در سراسر جهان صادر می کند. محصولات شرکت آذر پخت شرکت آذر پخت طیف گسترده ای از ماشین آلات نانوایی را تولید می کند، از جمله: فرهای نان: فرهای شرکت آذر پخت در انواع مختلف تولید می شوند، از جمله فرهای تونلی، فرهای کانوکشن، و فرهای گازی. خمیرگیرها: خمیرگیرهای شرکت آذر پخت در انواع مختلف تولید می شوند، از جمله خمیرگیرهای تک مخزنه، خمیرگیرهای دو مخزنه، و خمیرگیرهای تمام اتوماتیک. دستگاه های برش: دستگاه های برش شرکت آذر پخت در انواع مختلف تولید می شوند، از جمله دستگاه های برش دستی، دستگاه های برش نیمه اتوماتیک، و دستگاه های برش تمام اتوماتیک. تجهیزات جانبی: شرکت آذر پخت همچنین تجهیزات جانبی مختلفی برای ماشین آلات نانوایی تولید می کند، از جمله میز کار، کمد، و نوار نقاله.

10 تولید کننده برتر دستگاه های نانوایی

شرکت نانوا مارکت

شرکت نانوایی مارکت یک شرکت بازرگانی و خدماتی است که در زمینه تامین و فروش ماشین آلات و تجهیزات نانوایی فعالیت می کند. این شرکت در سال 1397 در شهر تهران تاسیس شد و در حال حاضر یکی از بزرگترین تامین کنندگان ماشین آلات نانوایی در ایران است. محصولات شرکت نانوایی مارکت شرکت نانوایی مارکت طیف گسترده ای از ماشین آلات و تجهیزات نانوایی را از تولیدکنندگان معتبر داخلی و خارجی تامین و به بازار عرضه می کند. این محصولات شامل موارد زیر می باشند: فرهای نان: فرهای تونلی، فرهای کانوکشن، فرهای گازی، فرهای برقی خمیرگیرها: خمیرگیرهای تک مخزنه، خمیرگیرهای دو مخزنه، خمیرگیرهای تمام اتوماتیک دستگاه های برش: دستگاه های برش دستی، دستگاه های برش نیمه اتوماتیک، دستگاه های برش تمام اتوماتیک تجهیزات جانبی: میز کار، کمد، نوار نقاله، و سایر تجهیزات جانبی شرکت نانوا مارکت جزء بهترین تولید کننده دستگاه نانوایی ایران می باشد .

10 تولید کننده برتر دستگاه های نانوایی
بهترین تولید کننده دستگاه نانوایی

نان سالم تبریز یکی از شرکت های تولید کننده دستگاه های مدرن نانوایی است که برترین تولید کنندگان ماشین آلات صنعت نان محسوب شده و به کشورهای زیادی در سطح جهانی، همچون استرالیا، ترکیه، ارمنستان، آلمان، نیوزلند و قزاقستان، صادرات داشته.

و تجهیزاتی با کیفیت و متناسب با استانداردهای جهانی را عرضه می دارد. این یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده ماشین آلات صنعت نان محسوب می شود.

فعالیت خود را با گروهی از متخصصین این صنعت شروع نموده و به عنوان برترین واردکنندگان دستگاه های آزمایشگاهی صنعت نان با برندهای معتبری همچون نان قدس رضوی، ویتانا، آناتا و دیگر برندهای مطرح همکاری داشته .

و توانسته است تجهیزات آزمایشگاه تولید آرد و نان را در سطحی ممتاز تامین نماید.

بهره مندی از کارشناسان و مهندسین خود، اقدام به تولید تجهیزات صنعت آرد و نان نموده و مشاوره های تخصصی در خصوص انواع نانوایی های فانتزی و سنتی را به کارخانجات فعال در تولید نان و کیک ارائه می نماید.

این که از شرکت های بزرگ تولید کننده ماشین آلات صنعت نان می باشد، با توجه به بودجه، امکانات و فضای مورد نظر شما، پیشنهاد تجهیزات نان و آرد را ارائه کرده و قیمت های مناسبی را نیز برای آن تعبیه می نماید.

و با استفاده از تجهیزاتی مدرن، در تولید انواع دستگاه های پخت نان های سنتی و فانتزی فعالیت دارد، یکی از برترین تولید کنندگان ماشین آلات صنعت نان می باشد.

که دستگاه هایی همچون فر طبقه‌ای، دستگاه دوار لواش، فر گردان، دستگاه تونلی بربری و تافتون و لواش را به همراه سنگک دستگاه تونلی باگت و تست تولید کرده و در کیفیت و سطح ممتاز به بازارهای داخلی و خارجی عرضه داشته است.

این ماشین آلات کارخانه تولید نان ، امروزه، بهترین برند در این صنعت شناخته می شوند.

و به عنوان یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده ماشین آلات صنعت نان ، تولید ماشین‌آلات پخت نان را شروع نموده است. این شرکت به جهت برخورداری از استانداردهای جهانی و تحقیقات به روز شده، در این زمینه موفقیت ‌های چشمگیری را از آن خود کرده است.

از همین روست که در بخش طراحی و تولید ماشین آلات آرد و نان، نامی آشنا بوده و اعتبار بالایی را به خود اختصاص داده است.

 که در لیست برترین تولید کنندگان ماشین آلات صنعت نان قرار گرفته و تجهیزاتی همچون ماشین پخت نان، دستگاه فر های طبقه ای، دوار و تونلی را تولید نموده و تجهیزات فر تونلی نان های بربری، سنگک و لواش را به همراه سایر تجهیزات مربوط به پخت نان طراحی و تولید نموده است.

که می توان دستگاه پخت پیتزا و نان حجیم را نیز به آن افزود. این که در تولید ماشین آلات کارخانه تولید آرد و نان دارای اعتبار می باشد، قیمت های تجهیزات تولید شده را کاملا رقابتی نگاه داشته است.

یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده ماشین آلات صنعت نان ، از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در تولید قطعات ماشین آلات صنعتی آرد و نان شروع کرده و انواع تسمه های مربوط به این ماشین آلات را در شهرک صنعتی چهاردانگه به تولید رسانیده است.

در همین راستا، توانسته است خدمات با ارزشی را به صنایع مختلف ماشین آلات نان و آرد ارائه کرده و در خودکفایی این بخش از صنعت، پیشرو باشد.

فروش اقساطی دستگاه نانوایی

شرکت نان سالم تبریز پخت فروش اقساطی دستگاه نانوایی را با همکاری اتحادیه شروع کرده است .

کارخانه تولید دستگاه نانوایی تبریز ، نان سالم تبریز پخت در فا 500 متر شروع به فعالیت کرده و با همکاری نانوایان دستگاه نانوایی جدید و مدرن طراحی و تولید میکنند . 

🏭 بهترین کارخانه تولید دستگاه نانوایی تبریز در زمینه سنگک کدام شرکت هست ؟

شرکت صنایع نان سنگک تبریز پخت بهترین سازنده دستگاه سنگک بین کارخانه تولید دستگاه نانوایی تبریز می باشد .

⚙️ ماشین آلات تولید نان صنعتی

نان سالم تبریز پخت در زمینه تولید ماشین آلات نان صنعتی نیز فعال می باشد . و دستگاه های صنعتی تولید نان طراحی و به مشتریان عرضه میکنند . 

💡 آیا سازنده تنور نانوایی ایرانی قادر با نمونه های خارجی هست 

بله . نان سالم تبریز سازنده تنور نانوایی شرکت سازنده دستگاه نانوایی ایرانی هست که محصول قابل رقابت با نمونه خارجی رو دارد . 

بهترین دستگاه دستگاه نانوایی خارجی  در این لینک میتوانید مطالعه بفرمایید .

6 پاسخ

  1. سلام پیشرفت درتکنولوژی خوب وعالی است ولی کارگران نانوایی امثال بنده بیکار می شوند در این مورد هم برنامه ریزی می شد خیلی خوب میشه.

    1. سلام . نانوا گرامی حرف شما کاملا درست هست ولی کارای هم هست که باید دولت انجام بده ولی اگر قصد فعالیت دارید می تونید تو بخش نصب دستگاه های نانوایی در کنار ما باشید . با شماره 09149974203 در تماس باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نان سالم ، جامعه سالم ، ایران سرافراز

تولید کننده تخصصی و مدرن دستگاه نان سنگک اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

آدرس ما

آذربایجان شرقی - تبریز جاده تهران

ساعات کاری و تماس ما

شنبه تا پنجشنبه ساعات ( 8 تا 22 )